Nasze specjalizacje

 1. Alzheimer

  W Jovimed aktywność fizyczna, aktywność grupowa i działania kognitywne, są podstawą naszego Programu Alzheimer/Demencja. Optymalizujemy naszą opiekę o metodę opiekuńczą DKDC Jovimed, w oparciu o cztery kategorie działań.

  Czytaj więcej >>
 2. Opieka paliatywna

  Opieka paliatywna Jovimed koncentruje się na zapewnieniu pacjentom ulgi od bólu i innych objawów, bez względu na rozpoznanie lub stadium choroby. Nasi opiekunowie mają na celu poprawę jakość życia zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin.

  Czytaj więcej >>
 3. Rehabilitacja

  Oferujemy intensywną rehabilitację dla pacjentów z problemami ortopedycznymi po zabiegach chirurgicznych z zaburzeniami neurologicznymi. Wszystkie zabiegi są dostosowywane przez lekarza specjalizującego się w rehabilitacji.

  Czytaj więcej >>
 4. Dom opieki

  Zapraszamy serdecznie do naszego Domu Seniora, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie indywidualnych potrzeb jego mieszkańców.

  Oferujemy przyjazną atmosferę domową i dokładamy wszelkich starań, aby codzienna atmosfera była radosna i dawała poczucie spokoju.

  Czytaj więcej >>

Dom seniora

Jovimed to dom opieki nad osobami starszymi. W naszym ośrodku prowadzimy program Alzheimer/Demencja, który pozwala spowolnić postęp rozwoju demencji poprzez aktywność fizyczną, muzykoterapię oraz precyzyjną terapię sensoryczną. Dom seniora zapewnia również całodobową opiekę, którą zapewnia zespół pielęgniarek oraz opiekunów. Wykwalifikowany personel pozwala w należyty sposób zadbać o komfort oraz zdrowie naszych mieszkańców. Dom starości Jovimed realizuje program opieki oraz pomocy paliatywnej przeznaczony dla osób z nieuleczalnymi schorzeniami.

Referencje

Galeria zdjęć

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JOVIMED Ośrodek Opiekuńczo-Rehabilitacyjny Sp. z o.o. z siedzibą w Ksawerowie przy ul. Zachodniej 37 zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2014, poz. 1182 z późniejszymi zmianami) oraz na komunikację drogą elektroniczną, w szczególności pocztą elektroniczną i SMS zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2013, poz. 1422 ze zmianami).